Szkolenia zawodowe

wózek
Zdobądź nowe kwalifikacje! Jeśli potrzebujesz przeszkolić siebie lub Twoich ludzi w zakresie obsługi wózka widłowego, suwnicy lub żurawia to dobrze trafiłeś. Szkolimy w tym zakresie od wielu lat.
Specjalizujemy się w szkoleniu i przygotowujemy kursantów do egzaminów UDT w zakresie obsługi wózków jezdniowych, suwnic, żurawi i podestów ruchomych. Możemy też zorganizować szkolenie i egzamin w zakresie innego sprzętu podlegającego UDT.
Organizujemy grupy szkoleniowe i przygotowujemy dla nich zajęcia teoretyczne i praktyczne. Podczas zajęć teoretycznych kładziemy nacisk na efektywne przyswojenie przez uczestnika niezbędnej wiedzy do zdania egzaminu. Podczas zajęć praktycznych ćwiczymy te same elementy, które później będą wymagane podczas egzaminu przed komisją UDT. Zasada, która nam przyświeca: chcemy żebyś zdał egzamin! Musisz oczywiście też nam trochę pomóc swoim własnym zaangażowaniem i chęcią nauczenia się nowych umiejętności.
Każdy kursant otrzymuje obszerne materiały szkoleniowe oraz zestawy pytań i odpowiedzi do samodzielnego trenowania zdobytej wiedzy. Udostępniamy też materiały szkoleniowe na naszej platformie edukacyjnej. Można tam łatwo powtórzyć materiał lub sprawdzić swoją wiedzę uczestnicząc w próbnych egzaminach.
Egzamin składa się z dwóch części: teoria i praktyka. Podczas teorii w ciągu 30 minut kursant musi rozwiązać test jednokrotnego wyboru składający się z 15 pytań. Wcześniej podczas szkolenia dokładnie omawiamy wszystkie możliwe pytania i odpowiedzi a jest ich w zależności od rodzaju urządzenia, na które chcemy mieć uprawnienia, około 300. Żeby zdać egzamin należy poprawnie odpowiedzieć na minimum 11 pytań. Później następuje część praktyczna, podczas której należy wykonać zadanie praktyczne oraz odpowiedzieć na pytania dotyczące obsługi codziennej danego urządzenia. Jak widzisz egzamin wcale nie jest łatwy, dlatego warto mieć wsparcie w dobrej firmie, która potrafi przygotować Cię do egzaminu UDT.