Dużymi krokami zbliża się koniec roku. Stwarza to możliwość pewnych podsumowań. Chciałbym się z Wami podzielić naszymi osiągnięciami z tego roku oraz zmianami, które wdrożyliśmy.

Poniżej mój subiektywny wybór, z krótkim opisem.

Nowa strona internetowa

Zbudowaliśmy całkowicie nową stronę www firmy. Jest nowoczesna i zawiera opisy naszych usług, tak aby klienci mieli łatwość uzyskania podstawowych informacji o nas. Witryna zawiera też zakładkę o nas, w której krótko opisaliśmy nasz zespół i funkcje poszczególnych osób. Warto też zwrócić uwagę na case study naszych klientów. Jeśli jeszcze nie odwiedziliście naszej strony to zapraszam.

Nowa platforma do szkoleń on-line

Ruszyły nasze nowe szkolenia internetowe. Co prawda cały czas pracujemy nad rozwojem szkoleń i usprawnieniami w działaniu platformy, ale już teraz można śmiało powiedzieć, że nowe narzędzie spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem przez klientów. Platforma jest bardziej intuicyjna w obsłudze, a same szkolenia są przygotowane całkowicie od podstaw w formie przystępnych filmów video. W przyszłym roku platforma będzie ciągle rozwijana i udoskonalana.

Bitrix24 dla Sukurs – potężne narzędzie do zarządzania

Niejako na zapleczu naszej firmy wdrażaliśmy narzędzie Bitrix24. Jest to platforma do zarządzania zadaniami, obsługi klienta, marketingu i sprzedaży. Ale także całego procesu obsługi szkoleń przez nas prowadzonych. Sukcesywnie wdrażamy i udoskonalamy te procesy po to, żeby jeszcze sprawniej i szybciej obsługiwać naszych klientów.

Ruszył firmowy blog

Na naszej stronie www ruszył blog, gdzie dzielimy się aktualnościami z firmy. Ale przed wszystkim będziemy tam umieszczać merytoryczne wpisy pomagające lepiej prowadzić biznesy przez naszych klientów. Będziemy poruszać zagadnienia typowo prawne, techniczne, ale także związane z szeroko rozumianą tematyką zdrowia w pracy i życiu codziennym.

Jesteśmy w mediach społecznościowych

W drugiej połowie roku mocniej zaznaczyliśmy swoją obecność w mediach społecznościowych. Szczególnie na platformie LinkedIn, ale też na Facebooku. Zachęcamy do polubienia nas i śledzenia naszych wpisów. Poza dawką merytorycznej wiedzy nasza społeczność może liczyć na konkursy z nagrodami.

Nowa usługa: pomiary oświetlenia

Od niedawna ruszyliśmy z usługą pomiarów oświetlenia. Jest to idealne uzupełnienie naszej oferty. O te usługi często pytali nasi klienci. Dysponujemy jednym z najlepszych mierników na rynku i zapewniamy profesjonalną i miłą obsługę. Zapraszamy do współpracy.

Całkowicie nowe szkolenia bhp

Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad ulepszeniem naszych stacjonarnych szkoleń bhp. Jesteśmy po pierwszych próbnych szkoleniach i odzew ze strony naszych kursantów jest rewelacyjny. Nowe podejście do szkoleń polega na jeszcze większej liczbie ćwiczeń, zadań i pracy w grupach – będzie jeszcze ciekawiej i mocno merytorycznie. Pełną parą z nową formułą szkoleń ruszamy od stycznia 2024 r.

Nowe twarze w firmie

W mijającym roku rozbudowaliśmy też nieco zespół naszych specjalistów. Dołączyła do nas Marika, która wspomaga nas w szkoleniach i obsłudze naszych klientów. Nawiązaliśmy też współpracę z nowymi wykładowcami.

Sukursiątka – dzieci pracowników

Rok 2023 zupełnie niepodziewanie okazał się rokiem narodzin aż trójki dzieci naszych pracowników. Jesteśmy z tego dumni. Kto wie może rośnie nam nowe pokolenie specjalistów w branży bhp 🙂 Szczęśliwym rodzicom jeszcze raz życzymy dużo radości z okazji narodzin ich pociech.

Rozwój kompetencji w naszym zespole

Zawsze dbaliśmy o rozwój kompetencji, a także nabywanie wiedzy i umiejętności naszych współpracowników. W tym roku nie było inaczej. Cały zespół brał udział w specjalistycznych warsztatach z wypadków przy pracy oraz skomplikowanych zagadnień związanych z dostosowywaniem maszyn do wymogów bhp. Dodatkowo nasi szkoleniowcy uczestniczyli w bardzo inspirujących warsztatach dotyczących aktywizujących metod prowadzenia szkoleń.

Kolejne warsztaty i szkolenie dla służb bhp

We wrześniu 2023 r. zorganizowaliśmy szkolenie dla służb bhp i warsztaty doskonalące umiejętności. Dzięki zaproszonym prelegentom kolejny raz to wydarzenie okazało się strzałem w dziesiątkę. Cały nasz zespół oraz uczestnicy z zaprzyjaźnionych firm dostali solidną dawkę wiedzy, pomysłów i inspiracji do dalszych działań w zakresie wdrażania rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo w swoich firmach. To trzydniowe spotkanie jest też okazją do wymiany doświadczeń i integracji naszego środowiska.

Nowe kolory ścian w biurze

Muszę też wspomnieć o gruntownym malowaniu w naszym biurze. Nowe jasne kolory podobają się wszystkim. Przy okazji wymieniliśmy też oświetlenie na lepsze. Pracujemy teraz w jeszcze bardziej komfortowych i przyjaznych warunkach.

Na koniec chciałbym podziękować wszystkim pracownikom i współpracownikom naszej firmy za zaangażowanie, za trud wkładany w codzienną pracę. To dzięki Wam udaje się osiągać nasze cele! DZIĘKUJĘ! I do zobaczenia w Nowym Roku!